Biobuluyo'daki satılık ilanlara ya da kiralık ilanlara üst menüdeki " Satın Al " ve " Kirala " bağlantılarından ulaşabilirsiniz. Eğer satılık ya da kiralık ilanlara emlak tipine(Konut, İşyeri, Arsa/Arazi vb.) göre erişmek istiyorsanız üst menüdeki "Satın Al" ya da "Kirala" yazılarının üstüne fare imlecini getirerek istediğiniz kategoriye tıklayarak arama yapabilirsiniz.

Bunlara ek olarak anasayfamızda bulunan arama çubuğuna İl, İlçe ya da Mahalle yazarak istediğiniz yerdeki ilanlara erişebilirsiniz!

Satılık ya da Kiralık seçeneklerine göre ilgili bağlantılara tıkladıktan sonra karşınıza harita ve ilan listesinin olduğu bir sayfa çıkacak. Bu sayfada şunları yapabilirsiniz;

  • İstediğiniz İl, İlçe ya da Mahalleye göre ilan aratma,
  • Satılık ya da Kiralık ilanları seçme,
  • İstediğiniz emlak tipini seçme,
  • İlanın kimden(Sahibinden, Emlak Ofisinden vb.) olduğunu seçme,
  • İlanın beklediğiniz minimum fiyatını, maksimum fiyatını ya da fiyat aralığını belirleme,

ve seçtiğiniz emlak tipine göre bir çok kriter belileyebilir ve daha fazla kriter belirlemek için "Filtre" düğmesine tıklayarak çıkan ekrandan istediğiniz kriteri seçebilirsiniz. Bu kriterleri belirlerken yaptığınız seçimler sistem tarafından hatırlanacak ve sayfa yenilense bile kritelerinize uygun ilanlar size bir tıklama kadar uzağınızda olacak!Web deneyimimizin herkes için erişilebilirliğini geliştirmek için sürekli çalışıyoruz ve geri bildirimleri ve sizden gelen talep ve önerileri dikkate alıyoruz. Bir sorun bildirmek veya bir talepte bulunma istiyorsanız, lütfen bize bildirin([email protected]).

biobuluyo.com © 2020-2024 biobuluyo.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, biobuluyo.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

© 2024 - Biobuluyo


Mobil uygulamamıza göz atabilirsiniz